Hamilelikte Moda ve Giyim

Hamilelikte Moda ve Giyim
20 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 904 kez okundu.

Hamilelikte ne giyinsem fikri ile kendinizi bunalmış mı hissediyorsunuz? Pratik seçimler ve gerçekten ihtiyacınız olan eğlenceli giysiler bulmak için gardrobunuzu bu yararlı liste ile renklendirin.

Hamilelik döneminde beden ölçülerimiz tam anlamıyla değişir. Kısacası gardrobunuzu yenilemeniz gerekir.Genellikle korkulan bu durum aslında göründüğü kadar da zor değildir. Neyse ki, geçtiğimiz birkaç yıl içinde bu durumun aşıldığını görmekteyiz. Burada kesinlikle gardrobunuzun içinde olması gereken, ve sizin açınızdan güzel olacağını düşündüğümüz, hamilelik döneminde giyim için hazırladığımız ufak tefek bilgiler bulabilirsiniz

Hamile iç çamaşırı
Söylemeden geçmeyelim, tam anlamıyla anne için önemli olan iç çamaşırının biçiminden çok rahat olmasıdır. Ancak bu hamilenin bakımsız olduğu anlamına gelmez. Tabikide gebe istediği zaman istediği tarz giyinebilir. Buradaki amaç annenin gebelikte değişen vücut hatlarının şekline göre çamaşır seçimidir.

Annelik İçin Sütyen
Annelik için sutyen de önem arz eden bir zorunluluktur. Göğüsleriniz tam göğüs ölçüsünün değişmesi yani hamilelik sırasında büyümesi kaçınılmaz bir gerçektir. Göğüs ağırlaşır. Ve yeni formu için harika bir sutyen gerekir.

Topuklu Ayakkabılar Rafa
Bir ofiste çalışıyorsanız, elbise ve etek gibi kıyafetler ve bunları kombine etmek için topuklu ayakkabılara gereksiniminiz olabilir. Ama kendinizi ve bebeğinizi riske atmanız için ortada bir neden yok. Eski yüksek topuklu ayakkabılarınızı daha kısa ve dolgu topuklu ayakkabılar ile değiştirin. Sürekli hareket etmek zorunda değilsiniz belki, ancak denge sorununuz olabilir. Bu yüzden bir müddet topuklu ayakkabılarınızdan uzak durmaya çalışın.

Küçük Siyah Elbise
Her zaman stil ve sofistike sembolü olmuştur. Neden hamilelik zamanlarında da yanımızda olmasın? Küçük siyah bir elbise, rahat ve hafif, ayrıca gösterişsiz olduğu kadar da şık olmalı. Ayrıca siyah renk daha zayıf gösterir ve tüm durumlar için uygundur.

Rahat Bir Çift Kot Pantolon
Dar kot pantolonlara dördüncü aydan sonra girebileceğiniz şüphelidir. Neden kendinize işkence ediyorsunuz? Hamilelik için özel üretim kotlar bunun için daima uygundur ve hemen hemen her yerden bulup satın alabilirsiniz. Genellikle karın bölgesinin üstünde(yüksek bel) olup karnınızı alttan saracak biçimde üretilmiş bu ürünler günlük kullanım için çok uygundur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git