İkiz Gebelik İçin Şifalı Bitkiler

İkiz Gebelik İçin Şifalı Bitkiler
15 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 4.587 kez okundu.

İkiz Bebek Sahibi Olmak İçin Otlar

İşte ikizleri kucağınıza alma şansınızı artırabilecek birkaç yararlı doğurganlık bitkisi.

İkiz Bebek için Meyan Kökü

Bu tatlı küçük bitki, ikizlere gebe olmanıza yardımcı oldukça iyi bir bitkidir. Adet düzenlenmesi ile yumurtlama sürecine yardımcı olurken, hormonal seviyelerini düzenler ve böylece döllenmeyi iyileştirir.

İkiz Bebek için Maca Kökü

Bir adaptojen rolü nedeniyle, bu kök dişi vücutta sağlıklı bir üreme sürecine yardımcı olur. Aslında, bu bitki hem kadınlarda hem de erkeklerde doğurganlığı hızlandırır, böylece ikiz bebek sahibi olma şansını arttırır.

İkiz Bebek için Keten tohumu yağı

Bu sadece hormonal bir denge oluşturulmasında değil, aynı zamanda dişilerde daha iyi doğurganlığı artırmada önemli bir rol oynar. Ayrıca adet döngüsünün düzenlenmesine yardımcı olur, böylece yumurtlamaya yardımcı olur ve gebe kalmayı kolaylaştırır.

İkiz Bebek için Çuha Çiçeği Yağı

Çuha çiçeği yağının diğer faydalarından ayrı olarak, döllenme ve doğurganlık söz konusu olduğunda birçok olumlu sonuç görülmüştür.

İkiz Bebek için Tatlı Cassava

Takviyeleri ile birlikte alındığında, bu bitki çift ovülasyonu sağlayarak ikiz bebek sahibi olma şansını oldukça artırır.

İkiz Bebek için Hayıt

Bu, çift ovülasyonun desteklenmesinde yardımcı olurken, aynı zamanda kistleri uzak tutmaya yardımcı olur ve bu nedenle ikiz gebelik sürecine yardımcı olur.

İkiz Bebek için Kara yılan otu

Bu, ikizlerin doğurganlığını ve ikiz döllenmeyi destekleyen başka bir doğal bitkidir.

Etiketler:

İkiz Gebelik İçin Şifalı Bitkiler Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. İkiz dedi ki:

    İkiz bebek olması için keten tohumu yağı ben de okumuştum bir kitapta, denemek laxım

  2. deliha dedi ki:

    İkiz Bebek Sahibi Olmak İçin kürler var mı acaba çok merak ettim. Deneyen oldu mu İkiz Bebek Sahibi Olmak İçin bitkisel kür.

Sayfa başına git